O Cypryjskiej Organizacji Turystycznej


Cypryjska Organizacja Turystyczna (CTO) jest rządową organizacją, działającą pod nadzorem Ministerstwa Handlu, Przemysłu i Turystyki. CTO powstała i działa na podstawie przepisów Prawa Cypryjskiej Organizacji Turystycznej z 1969-2005 i Rozporządzenia o Strukturze i Warunkach Zatrudnienia oraz Administracji i Finansów. Aby uzyskać więcej informacji na temat ustawodawstwa CTO kliknij tutaj.

CTO prowadzi biura zarówno na Cyprze, jak i za granicą. Siedziba CTO znajduje się w Nikozji (Nicosia), podczas gdy Biura Regionalne są zlokalizowane w innych miastach i obszarach na całej wyspie - Nikozja (Lefkosia), Limassol (Lemesos), Larnaka (Larnaca), Agia Napa, Protaras, Pafos (Paphos), Kato Pafos (Kato Paphos), lotnisko w Larnace (Larnaca Airport), lotnisko w Pafos (Paphos Airport), Port w Limassol (Limassol Port), Germasogeia, Platres i Polis Chrysochous. Organizacja posiada również sześć Inspektoratów działających w Nikozji, Limassol, Larnace, Pafos, Agia Napa i Polis Chrysochous.

Adres głównej siedziby CTO
Leoforos Lemesou 19, Aglantzia Lefkosia 2112
Telephone: +357 22 691 100
Fax: +357 22 331 644, +357 22 334 696
Email: [email protected]

NIP Numer Identyfikacji Podatkowej: 90000448S

Ponadto Cypryjska Organizacja Turystyczna posiada biura w piętnaście głównych miastach świata – Londynie, Frankfurcie, Berlinie, Paryżu, Sztokholmie, Atenach, Milanie, Zurychu, Amsterdamie, Moskwie, Tel Awiwie, St. Petersburgu, Warszawie, Dubaju i Kijowie.


PARTNERZY | O NAS | WARUNKI KORZYSTANIA | MAPA SERWISU | BOARD OF DIRECTORS | ORGANIZATION CHART | CTO EMPLOYEE SEARCH